Včera proběhlo naše první setkání rámci nové série MC NA ZAHRÁDCE
První setkání v rámci naší nové série MC NA ZAHRÁDCE proběhlo očekávaně dobře a veselé.
Hodně jsme se nasmáli, výborně se bavili, vedli vážné a méně vážné rozhovory a nečekaně se zdrželi téměř celou hodinu po zavírací době.
Zahájili jsme novou tradici a už se nemůžeme dočkat, až v ní budeme pokračovat :-) .
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
The first meeting of our new series, MC IN THE GARDEN, went as well and cheerfully as expected.
We laughed a lot, had a great time, had both serious and lighthearted conversations, and unexpectedly stayed for almost an entire hour after closing time.
We've started a new tradition, and we can't wait to continue it :-) .


